facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

Rybnik. Warsztaty na temat bezpieczeństwa

2015-03-05

Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego Meritum zaprasza mieszkańców rybnickiej dzielnicy Maroko Nowiny na bezpłatne warsztaty na temat bezpieczeństwa, które odbedą się 11, 13 i 18 marca 2015 r.

Na spotkaniach tworzona będzie mapa miejsc, które wymagają poprawy i większej uważności służb miejskich, policji lub samych mieszkańców. Uczestnicy będą wypracowywać rozwiązania problemów występujących na terenie dzielnicy. 

Mieszkańców, którzy chcą się podzielić swoimi obserwacjami i obawami oraz porozmawiać o pomysłach, które mogłyby podnieść poczucie bezpieczeństwa w dzielnicy Maroko-Nowiny Meritum zaprasza 11,13 lub 18 marca do Zespołu Szkół nr 3 w Rybniku, przy ul. Orzepowickiej 15 A. Warsztaty rozpoczną się o godzinie 16.00. 

Pierwsze spotkanie odbyło się w styczniu 2015 r. w Klubie Seniora. Projekt jest konsultowany z Radą Dzielnicy Maroko-Nowiny w Rybniku.

Zapisy na warsztaty są przyjmowane telefonicznie pod nr telefonu: 782 206 039 lub mailowo: warsztaty.rybnik@gmail.com.

Strona internetowa dotycząca bezpieczeństwa w dzielnicy Maroko-Nowiny: www.bezpieczenstwo.eco21.pl

Inicjatywa „P3 - Bezpieczeństwo.eco21.pl” stanowi część projektu "eco21pl - Ogólnopolska Szkoła Partycypacji Ekologicznej ". Projekt realizowany jest przez Centrum Szkoleń i Rozwoju Osobistego MERITUM i został dofinansowany ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Warsztaty poprowadzi Paulina Dróżdzel – mieszkanka dzielnicy Maroko-Nowiny, absolwentka Szkoły trenerów MERITUM w Katowicach.

czytaj więcej

Kontakt

e-mail: warsztaty.rybnik@gmail.com

Galeria

  • Rybnik. Warsztaty na temat bezpieczeństwa