facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

Rusza piąta edycja konkursu „Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku”

2015-04-13

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych już po raz piąty organizuje Konkurs na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku. Jesteś przedsiębiorcą społecznym i prowadzisz fajny biznes? Zgłoś swoją aplikację do 31 maja i staraj się o certyfikat Znak [es] przedsiębiorstwo ekonomii społecznej.

W tej edycji do wygrania są nagrody finansowe o łącznej wartości ponad 70 tys. zł ufundowane przez Fundację Crédit Coopératif, Towarzystwo Inwestycji Społeczno-Ekonomicznych SA, Fundację BGK, PwC i ANG Spółdzielnię Doradców Kredytowych oraz Nagroda PwC – mentoring biznesowy dla liderów przedsiębiorstw społecznych.

Aby walczyć o nagrodę główną należy być podmiotem działającym co najmniej 24 miesiące, wykazać się dobrą kondycją ekonomiczną oraz istotnym  oddziaływaniem o charakterze społecznym. Liczyć się będzie również innowacyjność, ciągłość i konsekwencja w działaniu oraz skuteczna promocja.

Na zgłoszenia Organizatorzy czekają do 31 maja 2015 r. Dwustopniowa ocena dokonywana przez ekspertów ekonomicznych i społecznych odbywać się będzie do września 2015 r. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone podczas gali, która odbędzie się w październiku br. w Warszawie.
Wszelkie informacje i internetowy generator zgłoszeń znaleźć można na stronie Konkursu: www.konkurs-es.pl

Szczegółowych informacji udziela Sekretarz Konkursu: Julia Koczanowicz-Chondzyńska, jchondzynska@fise.org.pl, nr tel. 22 622 01 91.
 
 


czytaj więcej

Kontakt

jchondzynska@fise.org.pl, nr tel. 22 622 01 91
 
 


Galeria

  • Rusza piąta edycja konkursu „Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku”