facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

Aktywizacja zawodowa grupy o szczególnych potrzebach - spotkanie branżowe

2015-04-19

Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych zaprasza 27-28 kwietnia 2015 roku na spotkanie branżowe w Krakowie. Spotkanie jest adresowane do spółdzielni socjalnych zatrudniających osoby chorujące psychicznie, po kryzysach psychicznych, niepełnosprawne intelektualnie.

Tematem przewodnim będzie aktywizacja zawodowa grupy o szczególnych potrzebach oraz możliwościach.
W programie zaprezentowane zostaną dobre praktyki – swoimi doświadczeniami podzieli się Spółdzielnia Socjalna „Kobierzyn” z Krakowa, a dosłownie „od kuchni” uczestnicy poznają funkcjonowanie Pensjonatu i Restauracji „U Pana Cogito”. Z kolei przedstawiciel Stowarzyszenia na Rzecz Spółdzielni Socjalnych opowie o innowacyjnym modelu aktywizacji zawodowej uczestników WTZ-ów.
Uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się również o tym, jak ubiegać się o dofinansowania do zatrudniania w spółdzielni osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności oraz jakie narzędzia marketingowe będą najkorzystniejsze w promowaniu swoich produktów.

Zgłoszenia uczestnictwa należy przesyłać do dnia 20 kwietnia 2015 r. poprzez formularz on-line.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny (organizator zapewnia nocleg w pokojach 2 i 3 osobowych oraz wyżywienie). Koszty dojazdu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Kontakt: spotkania@ozrss.pl


czytaj więcej

Kontakt

spotkania@ozrss.pl

Galeria

  • Aktywizacja zawodowa grupy o szczególnych potrzebach - spotkanie branżowe