facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

Zaproszenie na spotkanie branżowe spółdzielni socjalnych

2015-06-16

Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych serdecznie zaprasza spółdzielnie socjalne działające w branży turystycznej na spotkanie branżowe, które odbędzie się 26 i 27 czerwca 2015 roku w Byczynie.

Spotkanie dedykowane jest spółdzielniom zajmującym się obsługą ruchu turystycznego, wypożyczaniem sprzętu turystycznego, organizującym wypoczynek, prowadzącym miejsca noclegowe, hostele, agroturystykę oraz zajmującym się promocją miejsc turystycznych i lokalnych produktów.

Podczas spotkania uczestnicy zapoznają się z działalnością spółdzielni socjalnej prowadzącej Biuro Obsługi Ruchu Turystyki Historycznej w Byczynie. Z bliska przyjrzą się jak promowana jest marka lokalna i jak tworzony jest klaster lokalnych organizacji i instytucji działających w branży turystycznej. Na przykładzie Górniczej Wioski dowiedzą się jak stworzyć markę turystyczną bazując na lokalnym potencjale. Nie zabraknie także wymiany doświadczeń w zakresie prowadzenia spółdzielczego hostelu.

Wszystko to zostanie podsumowane w odniesieniu do zasad i przykładów promocji działalności turystycznej.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane są do dnia 17 czerwca przez formularz on-line: http://ozrss.pl/spotkania-i-szkolenia/spotkania-branzowe/spotkanie-branzowe-turystyka/formularz-zgloszeniowy/

Dokładne miejsce spotkania w Byczynie zostanie podane po 17.06. 2015 roku.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia wyżywienie i nocleg, ale nie pokrywa kosztów dojazdu.

Kontakt: spotkania@ozrss.pl


Ogólnopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Socjalnych
ul. Jasna 1
00-013 Warszawa
www.ozrss.pl

czytaj więcej

Kontakt

spotkania@ozrss.pl

Galeria

  • Zaproszenie na spotkanie branżowe spółdzielni socjalnych