facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

W kobiecym gronie o spółdzielniach socjalnych

2015-06-24

Krakowska Fundacja InnCrea zaprasza wszystkie panie zainteresowane tematyką zakładania i prowadzenia spółdzielni socjalnych na spotkanie branżowe. Odwiedź miasto Kraka i dowiedz się więcej o specyfice tej działalności!

Spotkanie z przedstawicielami Spółdzielni Socjalnej odbędzie się w czwartek, 2 lipca 2015 roku w godz. 9:30 - 12:00.
W trakcie spotkania praktycy z wieloletnim doświadczeniem będą opowiadać o specyfice działalności przedsiębiorstwa społecznego w formule Spółdzielni Socjalnej osób fizycznych. Poruszone zostaną zagadnienia związane z tworzeniem firmy społecznej – ze środków FP, PFRON, EFS (działalność statutowa, odpłatna pożytku publicznego oraz gospodarcza), finansowania oraz problematyki pracy z osobami chorującymi psychicznie.

Spotkanie będzie też dobrą okazją do nawiązania nowych kontaktów oraz współpracy, a także podzielenia się własnymi doświadczeniami.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: kk@kszia.internetdsl.pl do wtorku, 30 czerwca. W mailu zgłoszeniowym krótko umotywować swoją chęć uczestnictwa w spotkaniu.

Spotkanie jest realizowane w ramach projektu LLP Grundtvig "SEWAC - Social entrepreneurship as a women way to the active citizenship".


czytaj więcej

Kontakt

kk@kszia.internetdsl.pl

Galeria

  • W kobiecym gronie o spółdzielniach socjalnych