facebook
cris

Kooperatywa.ong.pl

Ogłoszenia

Beskidzka Karta Rabatowa dla miłośników gór

2015-06-17

Lubisz wędrować po beskidzkich szlakach? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Stowarzyszenie Biegów Górskich z Jastrzębia Zdroju dla wszystkich, którzy planują wypad w góry przygotowało Beskidzką Kartę Rabatową.

Beskidy, to jedna z najpiękniejszych części Polski. Są idealnym miejscem na odpoczynek chętnie odwiedzanym przez turystów. Z myślą o nich powstała Beskidzka Karta Rabatowa. Produkt powstał przy współudziale Inkubatora Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego w ramach prowadzonej przez jastrzębskie stowarzyszenie kampanii społecznej.

Dzięki karcie wybór noclegu czy innych atrakcji turystycznych będzie łatwy, szybki i tani. Wystarczy wejść na stronę internetową www.beskidzkakarta.pl i wyszukać interesujący nas nocleg, schronisko, wyciągi, punkt gastronomiczny i inne atrakcje turystyczne, które honorują Beskidzką Kartę Rabatową. Nawet jednodniowy pobyt w Beskidach pozwoli zaoszczędzić pieniądze, a tym samym umożliwi skorzystanie z większej ilości atrakcji turystycznych. Kartę można zamówić na stronie internetowej www.beskidzkakarta.pl lub u partnerów projektu.

Jakie atrakcje członkowie stowarzyszenia szykują w najbliższym czasie? Wszystkich miłośników rekreacyjnego chodzenia po górach z kijkami serdecznie zapraszają na 6 – kilometrowy marsz nordic walking na Stożek w dniu 28 czerwca 2015 roku (miejsce zapisów: Wisła Łabajów w dniu zawodów w godz. 9:00-11:00) oraz na Pilsko 12 lipca 2015 roku (miejsce zapisów – szkoła w Korbielowie w dniu zawodów w godz. 8:30- 10:30).


Stowarzyszenie Biegów Górskich
ul. Sybiraków 2
44-335 Jastrzębie-Zdrój
tel. 605 049 056

czytaj więcej

Kontakt

www.beskidzkakarta.pl

Galeria

  • Beskidzka Karta Rabatowa dla miłośników gór